Executarea

Utilaje de construcții și mobilier

Ședințe de licitație

21 sep 2026, 12:00CII Moldovan Ana, Strada Gheorghe Doja nr. 24, ap. 2, Oradea, Bihor
28 sep 2026, 12:00CII Moldovan Ana, Strada Gheorghe Doja nr. 24, ap. 2, Oradea, Bihor

Bunuri scoase la licitație

Încărcător frontal
Preț pornire
11.680 RON
TVA
19%
Compactor tandem Ammann
Preț pornire
30.800 RON
TVA
19%
Finisor pentru beton
Preț pornire
2.800 RON
TVA
19%
Excavator pe șenile Liebherr
Preț pornire
75.760 RON
TVA
19%
Finisor beton
Preț pornire
2.800 RON
TVA
19%
Finisor dublu de beton 900 mm
Preț pornire
9.600 RON
TVA
19%
Miniîncărcător Bobcat
Preț pornire
44.560 RON
TVA
19%
Buldoexcavator Mahindra
Preț pornire
97.440 RON
TVA
19%
Picon
Preț pornire
3.920 RON
TVA
19%
Placă compactoare
Preț pornire
1.200 RON
TVA
19%
Dulap
Preț pornire
240 RON
TVA
19%
Birou Alfa
Preț pornire
160 RON
TVA
19%

Debitori

Melicons SRL

Înscriere

Garanție / taxă28.096 RON — Garanție de participare de 10%
Înscrieri până la20 sep 2026, 12:00
BeneficiarMelicons SRL
BancaLibra Bank SA Oradea
IBANRO21BREL0002005310680100
Documente necesareOfertă de cumpărareDovada achitării cauțiunii

Oferta și dovada cauțiunii se depun cu minimum 24 de ore înaintea licitației.

Organizator

LichidatorCII Moldovan Ana
ReprezentantMoldovan Ana
Telefon0259435966
Telefon0721222213

Descriere

PUBLICAȚIE DE VÂNZARE

08.09.2026

Melicons SRL - în faliment, prin lichidator CII Moldovan Ana, vinde prin licitație publică deschisă cu strigare următoarele bunuri, la prețuri fără TVA:

Nr.BunPreț, lei
1Încărcător frontal11.680
2Compactor tandem Ammann30.800
3Finisor pentru beton2.800
4Excavator pe șenile Liebherr75.760
5Finisor beton2.800
6Finisor dublu de beton 900 mm9.600
7Miniîncărcător Bobcat44.560
8Buldoexcavator Mahindra97.440
9Picon3.920
10Placă compactoare1.200
11Dulap240
12Birou Alfa160

Licitația are loc la 21.09.2026, ora 12:00, în Oradea, Strada Gheorghe Doja nr. 24, ap. 2, și se reia la 28.09.2026. Ofertele se depun cu minimum 24 de ore înainte, împreună cu dovada achitării unei cauțiuni de 10% din prețul de începere. Cauțiunea se plătește în contul RO21BREL0002005310680100, Libra Bank SA Oradea.

Anexe